Dlaczego warto postawić na kosmos? – Czwartkowe Spotkania z Nauką

Zapraszamy Wszystkich na kolejne Czwartkowe Spotkanie z Nauką. Dowiecie się na nim „Dlaczego warto postawić na kosmos?” W związku z obecną sytuacją będzie to wydarzenie online. Transmisja na żywo dostępna będzie na naszym fanpage’u, 03.12.2020r. o godzinie 18:00.

Tym razem porozmawiamy z Anną Bukiewicz – Szul oraz Włodzimierzem Tarnowskim – ludźmi, którzy są organizatorami wydarzeń popularnonaukowych promujących tematykę kosmiczną – World Space Week Wrocław oraz Yuri’s Night.
  •  Anna Bukiewicz – Szul – fizyk komputerowy, popularyzatorka nauki; na co dzień pracuje jako nauczycielka fizyki i informatyki. Pasjonatka i społeczniczka. Uczestniczka wielu polskich i międzynarodowych szkoleń dla nauczycieli. Współzałożycielka stowarzyszenie WroSpace.
  •  Włodzimierz Tarnowski – popularyzator nauki, pasjonat astronomii i technologii kosmicznych, przedsiębiorca, społecznik. Doświadczony operator i organizator edukacyjnych misji stratosferycznych w Polsce. Współzałożyciel stowarzyszenia WroSpace.
Podczas spotkania będziecie mogli zadać pytania naszym gościom, zarazić się ich optymizmem oraz pasją do odkrywania kosmosu. Dowiecie się dlaczego warto stawiać na technologie kosmiczne i jaki wpływ mają i miały na nasze życie.
Liczymy na Wasze pytania! Możecie przesyłać je już dziś do nas przez Messengera.

 

 

Udostępnij: