Weekendowy Szlak Naukowy

Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze zaprasza do udziału w „Weekendowym Szlaku Naukowym”, który odbędzie się w dniach 20-22 października 2017 r.
Celem akcji organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego jest promocja nauki. Do udziału w wydarzeniu Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak zaprosiła uczelnie wyższe, innowacyjne firmy oraz instytucje zajmujące się szeroko rozumianą nauką.

W ramach udziału w akcji „Weekendowy Szlak Naukowy” zarówno Centrum Przyrodnicze, jak również Planetarium Wenus w Zielonej Górze zapraszają do udziału w specjalnie przygotowanych prezentacjach. 
W dniu 21 października, o godzinie 15:00, Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus, zaprasza na wykład pt. „Teoria Wielkiego Wybuchu”. Podczas wykładu dowiemy się wielu ciekawych informacji o ewolucji Wszechświata oraz o tym, jak prawdopodobniej zakończy swój „żywot”. Udział w wykładzie jest bezpłatny.
Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodnicze zaprasza w dniach 21-22 października, w godzinach 12:00 – 15:00, do udziału w akcji „Weekend w Centrum Przyrodniczym”. Dla gości przygotowana zostanie oferta w postaci zwiedzania oraz prezentacji pokazów doświadczalnych z zakresu nauk przyrodniczych. Wstęp w promocyjnej cenie 1 zł za osobę.

Do udziału w „Weekendowym Szlaku Naukowym” zapraszamy całe rodziny. Na pewno każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Wykaz wszystkich wydarzeń znajduje się na stronie: http://szlaknaukowy.lubuskie.pl

Udostępnij: