Konkurs „Stwórz swoją galaktykę!”

Uwaga! Startujemy z konkursem plastycznym z okazji Dnia Dziecka‼️

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie STWÓRZ SWOJĄ GALAKTYKĘ! 

Kosmos jest pełen pięknych obiektów. Wśród nich znajdują się galaktyki, czyli potężne skupiska gwiazd, pyłu i gazu międzygwiazdowego. Galaktyki znajdują się bardzo daleko od nas i póki co podróż do nich jest odległym marzeniem.

Stwórzmy zatem własną „galaktykę w słoiku”. Instrukcja jak ją wykonać znajduje się na profilu Facebook Planetarium Wenus. Pamiętajcie, aby wykorzystać wyobraźnię i stworzyć swoją wersję galaktyki – w końcu każda jest inna! Niech nie będzie dokładnie taka sama jak ta wykonana przez nas. Wykorzystajcie produkty, które macie w domu i puśćcie wodze fantazji!

Po wykonaniu pracy należy wykonać jej ZDJĘCIE i następnie przesłać na adres e-mail: pw@centrumnaukikepkera.pl
Zdjęcia prac przyjmujemy do dnia 14 czerwca 2020 roku do godziny 12:00.

Następnie komisja składająca się z pracowników Planetarium oceni przesłane prace. Szczególną uwagę będziemy zwracać na kreatywność i oryginalność prac. Zdjęcia najlepszych z nich zostaną umieszczone na profilu Planetarium Wenus w dniu 16 czerwca o godzinie 12:00.

Od momentu opublikowania zdjęć do godziny 10:00 24 czerwca Internauci będą mogli głosować na najlepszą pracę, klikając „lubię to” pod wybranym zdjęciem. Galaktyka z największą ilością lajków wygrywa! 

Finał konkursu odbędzie się 24 czerwca, o godzinie 12:00 na profilu Planetarium Wenus.

Nagroda zostanie przyznana osobie, której galaktyka zdobędzie najwięcej Waszych polubień. Zwycięzca otrzyma voucher dla dwóch osób do Planetarium Wenus na wybrany pokaz, odbywający się po ponownym otwarciu Planetarium! Voucher będzie ważny przez pół roku. Nagroda zostanie przesłana na wskazany adres e-mail.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza zaakceptowanie Regulaminu konkursu.

 

Udostępnij: