Premiera „Space Rock Symphony”

Planetarium Wenus zaprasza na pierwszą w tym roku premierę pokazu!

15 lutego, dzień po Walentynkach, po raz pierwszy zaprezentujemy „Space Rock Symphony”.

Kiedy patrzysz w niebo w pogodną noc, odczuwasz nieskończoność przestrzeni. Zatracasz się w migoczącym rozgwieżdżonym niebie i odczuwasz niewidzialną atrakcję odległości. Tylko muzyka ma na nas podobny wpływ.

Space Rock Symphony zabierze Cię w podróż, która łączy ze sobą te dwie przyjemności, dzięki czemu wizyta w planetarium okaże się niesamowitą odskocznią od pracy i codziennych obowiązków.

Przeżyj nowoczesną rockową opowieść, w której gitary elektryczne, orkiestra symfoniczna i kosmiczne obrazy łączą się, tworząc szybki show. Daj się zahipnotyzować najpiękniejszymi hitami symfonicznego rocka ostatnich dziesięcioleci. Dzięki dźwiękom zespołów Metallica, The Rolling Stones, Aerosmith, Guns n ‚Roses, Linkin Park i wielu innych rockowych legend, przeniesiemy Cię w jedyne miejsce, które jest bardziej nieograniczone niż wszechświat: nasza własna wyobraźnia.

Oprócz projekcji, na wszystkich gości, którzy odwiedzą nas tego dnia przygotowaliśmy specjalne, walentynkowe atrakcje. Wśród nich, między innymi, muzyka na żywo w holu Planetarium pomiędzy pokazami oraz kwiaty dla zakochanych.

Przygotowaliśmy również specjalny, walentynkowy konkurs dla tych, którzy będą uczestniczyć w premierowych pokazach. Wszyscy chętni otrzymają specjalny kupon konkursowy, na którym będą musieli dokończyć zdanie „Kosmiczna miłość to…”. Jury konkursu wybierze najciekawsze propozycje, których autorzy otrzymają wyjątkowe nagrody, takie jak bon do restauracji „Między Nami”, Starter do klubu muzycznego „One Love”, podwójne zaproszenie na masaż do salonu „Dotyk Relaksu”, dwa dwutygodniowe karnety do siłowni FUNFIT II i podwójne bilety na koncerty w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. 

REGULAMIN KONKURSU WALENTYNOWEGO

REGULAMIN KONKURSU FACEBOOK

Pokazy filmu odbędą się o godz. 17:00, 18:00 oraz 19:00. Bilety można rezerwować na naszej stronie www.planetariumwenus.pl .

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij: