Premiera na Dzień Dziecka w Planetarium Wenus

Dzień Dziecka w Planetarium Wenus to niesamowita, kosmiczna przygoda dla każdego dziecka. Z okazji święta naszych najmłodszych astronautów, przygotowaliśmy premierę filmu „Komórki”.

Pokaz „Komórki” to historia trylionów komórek, które tworzą nasze ciała, od naszych początków jako pojedynczej komórki do złożoności całego organizmu, to historia tego, kim jesteśmy.

Dołącz do głównych bohaterów: Raja i Zuzy, którzy zabiorą Cię w niesamowitą i wciągającą podróż po ludzkim organizmie. Dzięki specjalnym sprzętom, które pomogą Ci się skurczyć i cofnąć w czasie, zobaczysz wszystkie systemy swojego ciała.

Oprócz pokazów premierowych, które odbędą się w godzinach 13.00, 14.00 i 16.00, przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji w naszym holu. Już od godziny 12.00 będzie można skorzystać z „Planety Klocków” – czyli stanowisk do budowania z Bricks4Kidz. Oprócz tego, każdy kto nas odwiedzi, zostanie poczęstowany słodką chmurką, czyli watą cukrową od naszych przyjaciół z firmy Sinersio. Nie zabraknie oczywiście kosmicznych zabaw. Przygotowaliśmy specjalne, papierowe kółka, z których uczestnicy będą tworzyć planety. Nasi animatorzy złożą je później w przypinki – broszki, które każdy zabierze ze sobą do domu. Rozegramy również mini zawody w Kosmo Memo!

Serdecznie zapraszamy już od godziny 12.00!

Bilety na pokazy premierowe można zarezerwować na naszej stronie internetowej www.planetariumwenus.pl

Udostępnij: