Premiera na BACHANALIA FANTASTYCZNE

Planetarium Wenus serdecznie zaprasza na premierę filmu pod kopułą, w ramach „Bachanaliów Fantastycznych”, organizowanych przez Stowarzyszenie Ad Astra, w dniach 27 i 29 września.
28 września, w godzinach 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 16.00 oraz 17.00, będzie można bezpłatnie obejrzeć premierowy film pt. „Dalekie światy – obce życie”. Wstęp na pokaz jest wolny i nie są wymaganie rezerwacje miejsc. Pokaz porusza fascynujący temat życia pozaziemskiego, opisując przy tym powstanie życia na Ziemi. Rozważane są w nim również wszystkie możliwości istnienia „obcych” i tego, jaką postać mogliby przyjmować. Dzięki dużej ilości szczegółów dotyczących nie tylko naszej galaktyki, ale i całego wszechświata, mimo wielu niepotwierdzonych dotąd teorii, widz może dowiedzieć się wielu nowych zagadnień na temat kosmosu i tego, w jaki sposób go odkrywamy.
O godzinie 18.15, odbędzie się również wyjątkowy pokaz filmowy w holu planetarium. Przygotowaliśmy prawdziwą filmową ucztę w postaci jednego z najpopularniejszych filmów o istotach pozaziemskich, który w tym roku obchodzi 40-lecie premiery. Wstęp na pokaz jest również bezpłatny.
Serdecznie zachęcamy Was do zapoznania się z całym programem BACHANALIÓW FANTASTYCZNYCH, podczas których, swoją prezentację na temat poszukiwania i możliwości istnienia życia pozaziemskiego w kosmosie, wygłosi Marek Marcinkowski – astronom z naszego Planetarium, a doświadczenia poprowadzi Waldemar Grabowski.
Profil wydarzenia BACHANALIA FANTASTYCZNE : https://www.facebook.com/BachanaliaFantastyczne/

 
Udostępnij: