Mikołajkowy Weekend w Planetarium Wenus!

Kapitan Kepler 👩‍🚀 zaprasza na „Mikołajkowy weekend” 🎅🎄❗️ w Planetarium Wenus!
Przygotowaliśmy dla Was dwa dni pełne atrakcji dla młodszych i starszych dzieci.

7️⃣ GRUDNIA, o godzinie 12.00 odbędzie się przedstawienie teatralne 🎭 Teatru Lalka w Trasie, pt. „Tajemnica pierwszej gwiazdki”. Głównymi bohaterami spektaklu są elfy 👩‍🦱👨‍🦱, które muszą odnaleźć pierwszą gwiazdę ⭐️. W tym celu udają się w podróż po naszym Układzie Słonecznym. Na koniec, problem ich rozwiązuje, nikt inny jak sam Święty Mikołaj 🎅 z gościem specjalnym w postaci Kapitana Keplera, głównego bohatera cyklu spotkań „Czytanki Kapitana Keplera”.
Po przedstawieniu, Kapitan Kepler i jego załoga, przygotowali bardzo spektakularne doświadczenia z użyciem suchego lodu! Nasza sala planetaryjna, na chwile przemieni się w prawdziwą, lodową krainę. 🌬
8️⃣ GRUDNIA odbędzie się natomiast premiera pokazu dla starszych dzieci i młodzieży
⭐️⭐️⭐️JESTEŚMY GWIAZDAMI⭐️⭐️⭐️.
Jak to się wszystko zaczęło? Z czego jesteśmy zrobieni? Jaki był początek? „Jesteśmy gwiazdami” to animacja w której odnajdziemy odpowiedzi na większość z tych najtrudniejszych pytań.
Dzięki lekkiej, ale również tajemniczej, opowieści, poznajemy sekrety naszej kosmicznej chemii 💫 oraz procesem syntezy od wodoru do węgla, a następnie cząsteczek – ewolucje oraz procesy powstawania życia. Wejdź do wewnątrz i doświadczaj wszechświata jak nigdy wcześniej. Kosmos jest również w nas. Jesteśmy gwiazdami.
Pokazy premierowe odbędą się o godzinie 11.00, 12.00, 13.00 i 16.00.

Bilety zarówno na przedstawienie 7 grudnia, jak i pokazy 8 grudnia można zakupić w kasach Planetarium lub zarezerwować na stronie www.planetariumwenus.pl
.
W holu Planetarium, w Kąciku Małego Astronauty, przez cały weekend, w godzinach od 11.00 – 14.00 będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęcia 📸 z Kapitanem Keplerem, w wyjątkowej kosmiczno-świątecznej scenerii.

oficjalne wydarzenie na portalu facebook 👇
https://www.facebook.com/events/3200275320047862/

Udostępnij: