Międzynarodowy Dzień Planetariów – „Planetarium na życzenie” i Czytanki Kapitana Keplera

Planetarium Wenus, po raz kolejny włącza się w obchody Międzynarodowego Dnia Planetariów. Tym razem świętować będziemy przez cały weekend, a nasze propozycje są skierowane zarówno do dzieci jak i do starszych fanów kosmicznych przygód.

7 marca, o godzinie 18.00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie „PLANETARIUM NA ŻYCZENIE”. Dzięki możliwościom naszego systemu oraz umiejętnościom naszych specjalistów, to co pokarzemy pod kopułą będzie zależeć tylko i wyłącznie od naszych gości i tworzone będzie na żywo.  

Do realizacji tego pomysłu wykorzystamy wyjątkowe narzędzie do tworzenia i przeprowadzania interaktywnych quizów, prowadzenia dyskusji i badań. Każdy kto będzie chciał wpłynąć na bieg pokazu tego dnia, otrzyma wytyczne do zarejestrowania się w programie, co umożliwi mu głosowanie na kolejne punkty kosmicznej podróży.

Aby móc aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu, należy mieć ze sobą Smartfon. Bilety można zarezerwować na naszej stronie www.planetariumwenus.pl.

8 marca, o godzinie 12.00 odbędzie się kolejne spotkanie dla najmłodszych, w ramach cyklu „Czytanki Kapitana Keplera” . Oprócz czytania książeczki przez naszego Kapitana Keplera, dzieci wykonają swoje własne galaktyki, które zabiorą do domu. Wstęp na spotkanie jest bezpłatne.

 

Udostępnij: