KOSMICZNE MIKOŁAJKI w Planetarium Wenus

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na coroczną imprezę mikołajkową w Planetarium Wenus. KOSMICZNE MIKOŁAJKI to nie tylko pokaz filmowy pod naszą kopułą ale również przedstawienie teatralne i świetna zabawa dla całych rodzin.

9 grudnia o godzinie 11:00 odbędzie się przedstawienie teatralne Teatru 4-kąty, na naszej scenie w sali planetaryjnej. Będzie to stara, rosyjska bajka w ich autorskiej adaptacji. Ciotka Klamotka i Marcelina Monterra Fiubździu przeniosą was do świata dawnej Rosji nad brzeg pewnego błękitnego jeziora. Na oczach widzów tworzą teatr. Ze zwariowanej zabawy powstaje kolorowa bajka, pełna czarów i pięknych piosenek.

Po przedstawieniu, w holu planetarium, przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji i zabaw z nagrodami, poprowadzonych przez naszych kosmicznych elfów. Będziemy sunąć na nartach i skakać w workach na prezenty. Przygotujemy również najdłuższy łańcuch choinkowy oraz brokatowe ozdoby przypominające rakiety i statki kosmiczne, który każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu. Wszyscy nauczą się magicznej piosenki elfów i krótkiego układu tanecznego.

Udział w przedstawieniu oraz zabawach jest bezpłatny.

O godzinie 13:00 odbędzie się premierowy pokaz filmu dla dzieci „Polaris 2 – Łucja i zagadka spadających gwiazd”. Znani już bohaterowie – James, podróżujący pingwin z Bieguna Południowego i Wladimir, zabawny niedźwiedź z Bieguna Północnego, poznają nową istotę, z którą postanawiają odkryć kolejne tajemnice wszechświata. W holu planetarium znajdować się będzie również specjalnie przygotowana przestrzeń z bohaterami z filmu, w której będzie można wykonać okolicznościową fotografię.

Film zostanie wyświetlony również o godzinie 14:00 i 15:00.

Projekcja filmu biletowana.

Do godziny 16:00, na holu planetarium, w Kąciku Małego Astronauty, dostępne będą zabawy i animacje pod okiem naszych elfów.

 

Udostępnij: