CAPCOM GO! Premiera 3D w Planetarium Wenus.

Księżycowych atrakcji ciąg dalszy! Przy okazji 50-rocznicy lądowania człowieka na Księżycu, w Planetarium Wenus nie może zabraknąć premierowego pokazu i to w technologii 3D!

„Capcom Go” opisuje historię programu kosmicznego Apollo, w ramach którego Amerykanie aż sześć razy lądowali na powierzchni Księżyca.

Jest to wciągający, historyczny dokument, który pokazuje osiągnięcia programu Apollo i to, co było potrzebne, aby człowiek postawił pierwszy krok na Księżycu. Film inspiruje nowe pokolenie, do stawiania sobie ogromnych wyzwań, jak te, które w tamtych czasach pokonali astronomowie i naukowcy, by uczynić ten „wielki krok dla ludzkości”. Autorzy chcą zachęcić ludzi do bycia odkrywcami, projektantami, inżynierami, myślicielami i marzycielami przyszłości.

Premierowe pokazy odbędą się 6 września, o godzinie 17.00 i 18.00. Bilety zarezerwować można na stronie internetowej www.planetariumwenus.pl

W holu planetarium zostały umieszczone również fragmenty wystawy „Wspaniałe Pustkowie”, którą mieszkańcy moli oglądać na zielonogórskim deptaku od 20 lipca do końca sierpnia. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli okazji jeszcze jej obejrzeć.

Udostępnij: